open close
Chceš soutěžit? Musíš se registrovat.
...
 
Chceš vyhrát 250 000 Kč a zažít něco, o čem se ti ještě nedávno ani nesnilo?
Chceš cestovat s partou, bádat nebo objevovat?
Zapoj se do soutěže a vyraz na dvouměsíční misi,
díky které můžeš nabrat nové životní zkušenosti a posunout se dál.
...

Sepiš, co chceš zažít

1 Žiješ v Česku, je ti mezi 18 a 28 lety a chceš něco zažít? Pak si na nejbližší týdny nic neplánuj. Sepiš, co ti leží v hlavě a nahraj to tady na web nejpozději do 29. 4. 2018. Čím dřív to uděláš, tím víc času ti zbyde na sehnání podpory kámošů i úplně cizích lidí a tím vyšší bude tvoje šance vyhrát 250 000 Kč.
...

Nasbírej 50 lajků

2 Chceš dělat stojky u protinožců? Fotit sousedy u oběda? Proběhnout nahý́ Bronxem? Odjet na šňůru s tvojí kapelou? Pomáhat uprchlíkům? Vylovit všechny igelitky z oceánu? Žít měsíc ve tmě? Objevit neznámého brouka v Amazonii? Meditovat v Himalájích? Nebo “prostě jen” změnit svět a tím i sebe? Tak foť, popisuj, vysvětluj. Zapoj svoje kámoše a známé. Stačí ti od nich do 29. 4. 2018 nasbírat tady na webu 50 lajků.
...

Zaujmi porotu

3 Když stáli na začátku, byli jako ty. Nevěděli, co bude, ale našli odvahu něco zkusit. Tři porotci, kteří tě chtějí poslat do finále. Zajímá je rozpočet tvé mise a video o ní. Natoč ho klidně na telefon. Ať je dojemný, srandovní, černobílý, němý, animovaný nebo ve znakový řeči – na tom nezáleží. Jde o to přesvědčit porotce, že zrovna ty jsi jeden z 21 finalistů. Protože je bavíš, protože ti věří, protože chtějí vidět, co dalšího předvedeš. Na natočení videa a sestavení rozpočtu máš čas do 13. května.

A kdybys potřeboval inspiraci, pomůžeme ti.
...

Uspěj ve volbách

4 Jsi ve finále, kdy se počítá každý́ tvůj fanoušek. Každý hlas může rozhodnout, jestli vyhraješ a budeš jedním ze sedmi vítězů 250 000 Kč.

Od 28. května máš tři týdny, abys ze sebe vydal všechno a získal co největší podporu. Ani teď v tom ale nejsi sám – náš tým ti bude k ruce a pomůže ti se zviditelnit, ovládnout svojí sociální bublinu a zaujmout co nejvíc lidí. Když tě bude zajímat, jak si stojíš v celkovém pořadí, můžeš kdykoliv online zjistit svůj aktuální stav.
...

Jsi jedním ze 7 vítězů.

Tvůj odvážný plán všechny přesvědčil, že tě mají poslat za tvým snem. Chop se příležitosti a prožij ho naplno - klidně sám nebo s partou kámošů. Od 1. 7. 2018 na to máte dva měsíce. Hlavně nezapomeň sdílet všechno, co tě potká. Těšíme se!