open close
...
 
Protože když ve vás někdo věří, dokážete víc
Rozhodli jsme se podpořit mladé lidi, protože věříme v jejich schopnosti a víme, že svými nápady a plány mohou inspirovat ostatní.
My jim pomůžeme na jejich cestě za zkušeností a vy je teď můžete podpořit svými hlasy.
...

Sepiš, co chceš zažít

1 Žiješ v Česku, je ti mezi 18 a 28 lety a chceš něco zažít? Pak si na nejbližší týdny nic neplánuj. Sepiš, co ti leží v hlavě a nahraj to tady na web nejpozději do 29. 4. 2018. Čím dřív to uděláš, tím víc času ti zbyde na sehnání podpory kámošů i úplně cizích lidí a tím vyšší bude tvoje šance vyhrát 250 000 Kč.
OK
FÁZE 1
UZAVŘENA
...

Nasbírej 50 lajků

2 Chceš dělat stojky u protinožců? Fotit sousedy u oběda? Proběhnout nahý́ Bronxem? Odjet na šňůru s tvojí kapelou? Pomáhat uprchlíkům? Vylovit všechny igelitky z oceánu? Žít měsíc ve tmě? Objevit neznámého brouka v Amazonii? Meditovat v Himalájích? Nebo “prostě jen” změnit svět a tím i sebe? Tak foť, popisuj, vysvětluj. Zapoj svoje kámoše a známé. Stačí ti od nich do 29. 4. 2018 nasbírat tady na webu 50 lajků.
OK
FÁZE 2
UZAVŘENA
...

Zaujmi porotu

3 Když stáli na začátku, byli jako ty. Nevěděli, co bude, ale našli odvahu něco zkusit. Tři porotci, kteří tě chtějí poslat do finále. Zajímá je rozpočet tvé mise a video o ní. Natoč ho klidně na telefon. Ať je dojemný, srandovní, černobílý, němý, animovaný nebo ve znakový řeči – na tom nezáleží. Jde o to přesvědčit porotce, že zrovna ty jsi jeden z 21 finalistů. Protože je bavíš, protože ti věří, protože chtějí vidět, co dalšího předvedeš. Na natočení videa a sestavení rozpočtu máš čas do 13. května.

A kdybys potřeboval inspiraci, pomůžeme ti.
OK
FÁZE 3
UZAVŘENA
...

Uspěj ve volbách

4 Jsi ve finále, kdy se počítá každý́ tvůj fanoušek. Každý hlas může rozhodnout, jestli vyhraješ a budeš jedním ze sedmi vítězů 250 000 Kč.

Od 28. května máš tři týdny, abys ze sebe vydal všechno a získal co největší podporu. Ani teď v tom ale nejsi sám – náš tým ti bude k ruce a pomůže ti se zviditelnit, ovládnout svojí sociální bublinu a zaujmout co nejvíc lidí. Když tě bude zajímat, jak si stojíš v celkovém pořadí, můžeš kdykoliv online zjistit svůj aktuální stav.
...

Jsi jedním ze 7 vítězů.

Tvůj odvážný plán všechny přesvědčil, že tě mají poslat za tvým snem. Chop se příležitosti a prožij ho naplno - klidně sám nebo s partou kámošů. Od 1. 7. 2018 na to máte tři měsíce. Hlavně nezapomeň sdílet všechno, co tě potká. Těšíme se!

PROČ TO DĚLÁME

Protože když ve vás někdo věří, dokážete víc.

Rozhodli jsme se podpořit mladé lidi, protože věříme v jejich schopnosti a víme, že svými nápady a plány mohou inspirovat ostatní. My jim pomůžeme na jejich cestě za zkušeností a vy je teď můžete podpořit svými hlasy.