open close
Pavel Tomm Lítání ve vodě s kosatkami

Nevíš jak dál?
Chceš poradit??
PORADÍME

Často kladené otázky

Musím jet sám/a?

Ne, za projekt sice ručíš ty, ale s sebou můžeš vzít libovolné množství dalších lidí. A dokonce bez ohledu na jejich věk.

Proč se musím registrovat?

Registraci potřebuješ, abys mohl/a vyplnit misi, účastnit se soutěže a vyhrát 250 000,-. Pokud chceš jen hlasovat a fandit, registrace nutná není.

Kde svou misi můžu vyplnit?

Vyplnit misi můžeš po registraci a následném přihlášení do systému. Nejprve musíš vyplnit osobní údaje, potom téma mise a následně dodáš fotografie, kterými svou misi vyšperkuješ.

Proč je omezen věk soutěžících?

Protože tě posíláme na cestu za životní zkušeností, takže bys už měl/a být zodpovědná sama za sebe. Soutěž je zaměřená na studenty a lidi čerstvě po studiu, kteří stále hledají svojí životní cestu. Takže sorry, nad 28 nebereme.

Proč musím vyplnit číslo svého mobilního telefonu?

Mobilní telefon potřebujeme, abychom tě mohli kontaktovat v případě, že postupuješ do další části soutěže. Nemusíš se obávat, tvůj mobil se nikde nezobrazuje.

Jak misi zveřejnit?

Tlačítko ZVEŘEJNIT není viditelné, dokud nevyplníš 100% povinných položek (na pravé straně je ukazatel, kolik ještě zbývá vyplnit). Až všechno vyplníš, svou misi pošli online.

Jak mám uložit změny?

Změny se ukládají automaticky, tudíž kdykoliv se pustíš do úpravy své mise, nemusíš se bát, vše je uloženo. Pokud je mise již online, veškeré změny se “propisují” online automaticky.

Nemůžu se rozhodnout, do které kategorie moje mise spadá.

Je nám jasné, že určit jenom jednu kategorii, do které tvoje mise spadá, je těžké, ale můžeš si vybrat až 3 kategorie. Pokud si nejsi jistý, prostě vyber podle pocitu, která ti přijde nejblíž.

Jaký mám zvolit kontinent/zemi, pokud v rámci své mise chci navštívit více kontinentů/zemí?

Pokud se tato část týká tvojí mise, vždy uveď cílový světadíl či destinaci.

Proč se nemůžu přihlásit?

Pokud se nemůžeš přihlásit, je možné, že můžeš mít zapnutý CAPS LOCK, špatné heslo nebo uživatelské jméno. Prosím vše si pořádně zkontroluj. Můžeš použít odkaz na zapomenuté heslo nebo nás kontaktovat.

Můžu misi smazat?

Svou misi můžeš kdykoliv smazat a tím odstoupit ze soutěže. Pokud si během registrace svůj projekt rozmyslíš a chceš začít nový, je potřeba ten původní nejdřív smazat. Ale pozor, smažeme nejen tvoji misi, ale i všechny lajky, které jsi dostal.

Jak mi mohou ostatní misi lajkovat?

Udělej cokoliv, abys získal 50 lajků, které potřebuješ k postupu do dalšího kola soutěže. Třeba přemlouvej lidi na ulici. Lajky získáš tak, že na svůj Facebookový a Instagramový profil nahraješ svou misi (unikátní link najdeš v červeném boxu v úvodu tvé mise), případně na ní jakkoliv odkážeš a požádáš své přátele, aby ti misi lajkli... Sběr lajků probíhá u konkrétní mise na stránkách www.uzvim.cz . (POZOR, nesčítáme lajky na Facebooku ani Instagramu) u konkrétního postu.

Pro kolik misí můžu hlasovat?

Každý soutěžící může hlasovat pro libovolný počet misí (včetně své), ale pro každou jen jednou.

Proč moje mise byla jen pár minut v kategorii Nejnovější na titulní stránce soutěže užvím.cz?

Máme tady frmol a nové mise naskakují strašně rychle, proto se může stát, že svou misi v sekci Nejnovější uvidíš jen malou chvíli. Tato kategorie se řadí chronologicky podle data prvního vložení.

PROČ TO DĚLÁME

Protože když ve vás někdo věří, dokážete víc.

Rozhodli jsme se podpořit mladé lidi, protože věříme v jejich schopnosti a víme, že svými nápady a plány mohou inspirovat ostatní. My jim pomůžeme na jejich cestě za zkušeností a vy je teď můžete podpořit svými hlasy.